Ndrsa teknologjia vazhdon t rritet, si dhe lvizja me nj ritm t shpejt edukimi gjithashtu po rritet, si dhe mnyra t ndryshme pr t siguruar arsim. Arsimi n krahasim me vitet e gjyshrve tan sht rritur jashtzakonisht shum

in Other (Other) by krishlinks
Favorite Add it to your favorites and revisit later
  • Ndrsa teknologjia vazhdon t rritet, si dhe lvizja me nj ritm t shpejt edukimi gjithashtu po rritet, si dhe mnyra t ndryshme pr t siguruar arsim. Arsimi n krahasim me vitet e gjyshrve tan sht rritur jashtzakonisht shum
Instant Download
Previewing 1 of 13 total pages.
Trouble downloading?
Copyright complaint
Instant download
Money-back guarantee
Regular Price: $271.43
Your Price: $190.00 (30% discount)
You Save: $81.43

Description

Ndrsa teknologjia vazhdon t rritet, si dhe lvizja me nj ritm t shpejt edukimi gjithashtu po rritet, si dhe mnyra t ndryshme pr t siguruar arsim. Arsimi n krahasim me vitet e gjyshrve tan sht rritur jashtzakonisht shum dhe tani arsimi sigurohet n internet. Teknologjia ka prparuar aq shum n dekadn e kaluar, kshtu q fmijt nn moshn pes vje kan m shum njohuri kur funksionojn kompjuterin, ather shum individ q jan forma e gjeneratave t kaluara. Gjat gjith arsimit n internet t vitit q prparoi shpejt, kshtu sht br e njohur si kolegjet tradicionale. dallimet

   Individt q vendosin t ndjekin nj kolegj tradicional kan krkesa specifike pr pjesmarrje, n t cilat disa...

Comments (0)

You must sign in to make a comment.
K
krishlinks
@dgoodz
195
0
Rating:
Published On:
08/13/2020
Last Updated:
08/13/2020
Print Length:
13 page(s)
Word Count:
6,154
File Name:
ndrsa-teknologjia-vazhdon-t-rritet-si-dhe-lvizja-me-nj-ritm-t-shpejt-edukimi-gjithashtu-po-rritet-si-dhe-mnyra-t-ndryshme-pr-t-siguruar-arsim-arsimi-n-krahasim-me-vitet-e-gjyshrve-tan-sht-rritur-jashtzakonisht-shum-5.docx
File Size:
14.24 KB (0.01 MB)
Sold By:
krishlinks
Purchased:
0 times
Best Seller Ranking:
#

Other items from krishlinks

Customers also bought

Customers also viewed